• Detail firmy

Wash & Go, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v oblasti pneuservisu a ručního mytí aut.

Adresa

Slezská 1785/69a
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24853747

Výrobky, činnosti

Ruční mytí aut

Kontaktní údaje

E-mail: info@washgo.cz
WWW: www.washgo.cz

Kontaktní osoba

JURIS V ILDNERIS - Jednatel

Mobil: +420 776 666 318

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.