• Detail firmy

WANDEL CZECH, s.r.o.

Základní popis

Provoz stavební firmy a kontejnerové dopravy. Nabízíme zednické práce, občanské a komerční stavby na klíč, rekonstrukce bytových i nebytových prostor.

Adresa

Havlíčkova 408
584 01 Ledeč nad Sázavou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28977955
DIČ:  CZ28977955
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provoz stavební firmy a kontejnerové dopravy.

Nabízíme zednické práce, občanské a komerční stavby na klíč, rekonstrukce bytových i nebytových prostor, likvidace a demolice staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 177 457
E-mail: wandel@wandel.cz
WWW: www.wandel.cz

Kontaktní osoba

MARTIN VAVŘIČKA - Jednatel

Mobil: +420 777 728 220
E-mail: m.vavricka@wandel.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.