• Detail firmy

Wanabi s.r.o.

Základní popis

Společnost Wanabi s.r.o. , je dopravní společnost s vlastním vozovým parkem a tím poskytuje svým zákazníkům komplexní služby v oblasti dopravy, sběrné služby a logistiky, zejména na relaci Itálie – ČR/ČR – Itálie, ale i do a z celé EU.

Adresa

Františka Kadlece 1514/4
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26403323
DIČ:  CZ26403323

Výrobky, činnosti

Dopravní společnost

Kontaktní osoba

Miroslav Materna - Jednatel

Telefon: +420 777 272 749

David Barchánek

Další firmy v oboru

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.