• Detail firmy

Walther Flender s.r.o.

Základní popis

Svou činností Walther Flender s.r.o. plynule navazuje na výsledky, dosažené mateřskou společností na územích České a Slovenské republiky v průběhu uplynulých více než deseti let.

Adresa

Zengrova 110
280 59 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27652246

Výrobky, činnosti

šnekové převodovky,čelní a kuželočelní převodovky

Kontaktní údaje

Telefon: 321 400 130
Telefon: 321 400 131
E-mail: info@walther-flender.cz
WWW: www.walther-flender.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Bydžovský - Jednatel

Další firmy v oboru

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

KND s.r.o.

Nabízíme nástrojářské práce. Provádíme drátové řezání a hloubení. Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru nástrojářství a drátovém řezání. Nabízíme Vám výrobu lisovacích postupových nástrojů, forem, přípravků a náhradních dílů. Opravy lisovacích nástrojů, klasické kovoobráběčské práce frézování a rovinné broušení. Pro kompletní zjištění služeb navštivte naše webové stránky.

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.