• Detail firmy

Waller Invest s.r.o.

Základní popis

Firma zabývající se kompletní stavební výrobou. Rodinné domy na klíč, dřevo a kovovýroba, zateplování budov atd. Zajišťujeme i projekční činnost či grafické návrhy. Firma provozuje specializovaný obchod s pivem a pivní kosmetikou.

Adresa

Bělov 83
768 21 Bělov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29211913
DIČ:  CZ29211913

Výrobky, činnosti

kompletní stavební výroba

Kontaktní údaje

E-mail: waller-invest@seznam.cz
WWW: www.waller-invest.eu

Kontaktní osoba

Ing Rostislav Galatík - Jednatel

Mobil: +420 774 513 230
E-mail: waller-invest@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.