• Detail firmy

ReLoad Technologies, s.r.o. Wall Street Cafe

Základní popis

Provozujeme kavárnu, která nabízí prostředí ke konání obchodních schůzek.

Adresa

Politických vězňů 1272/21
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24831905

Výrobky, činnosti

Zasedací místnosti v kavárně

Kavárna Wall Street Cafe si zakládá na možnosti poskytnout svým klientům kvalitní zázemí pro svá jednání a výjimkou nejsou ani dvě perfektně připravené zasedací místnosti pro pořádání seminářů, školení nebo organizování větších obchodních jednání.

Kontaktní údaje

Mobil: 722 540 247
E-mail: info@wallstreetcafe.cz
WWW: www.wallstreetcafe.cz

Kontaktní osoba

Konstantin Sergeev - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.