• Detail firmy

Walker Communications, s.r.o.

Základní popis

Organizace akcí nebo eventů na klíč, konference, semináře, promoakce.

Adresa

Osetá 630
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26406462

Výrobky, činnosti

Konference, semináře

Kontaktní údaje

E-mail: walkercom@walkercom.cz
WWW: www.walkercom.cz

Kontaktní osoba

Radka Černá - Jednatel

Mobil: +420 602 530 787

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.