• Detail firmy

Walker Communications, s.r.o.

Základní popis

Organizace akcí nebo eventů na klíč, konference, semináře, promoakce.

Adresa

Osetá 630
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26406462

Výrobky, činnosti

Konference, semináře

Kontaktní údaje

E-mail: walkercom@walkercom.cz
WWW: www.walkercom.cz

Kontaktní osoba

Radka Černá - Jednatel

Mobil: +420 602 530 787

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Tomáš Hanuš

Autoškola Tomáš Hanuš zajišťuje výuku a výcvik skupin A, B, C, D, E. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž pravidelná školení řidičů referentů a řidičů z povolání. Nabízíme rekvalifikační služby. Navštivte webové stránky firmy, kde naleznete vozový park, kterým disponujeme i ceník výcviků a školení.

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.