• Detail firmy

Waleon s.r.o.

Základní popis

Společnost Waleon s.r.o. je dodavatelem technologií na úpravu vody pro rodinné domky, průmysl a energetiku. Řešíme změkčení vody, dizinfekci, odstranění dusičnanů, železa a manganu, odstranění amonných iontů, výrobu procesní vody, demi vody atd.

Adresa

Jízdarenská 590
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26927675
DIČ:  CZ26927675
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zpracování návrhu a projektové dokumentace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 340 350
Mobil: +420 608 131 901
Fax: +420 518 340 350
E-mail: waleon@waleon.cz
WWW: www.waleon.cz

Kontaktní osoba

Roman Kotolan - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Prodej kompletního sortimentu tradičního německého výrobce granitových dřezů Schock. V nabídce máme designové granitové dřezy, kuchyňské baterie, doplňky ke dřezům a čistící prostředky. Zajistíme Vám náhradní díly na dřezy i baterie starších modelů a pomůžeme s vhodným výběrem dřezu do Vaší kuchyně.