• Detail firmy

WALDEK - STAV, s.r.o.

Základní popis

Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské, zednické a instalatérské práce, pokládku dlažeb, kovovýrobu a elektroinstalační práce

Adresa

Třinec-Lyžbice 135
739 61 Lyžbice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28595068
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební práce

Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské, zednické a instalatérské práce, pokládku dlažeb, kovovýrobu a elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Mobil: 774 362 919
E-mail: stavebniprace@trinec.cz
WWW: www.stavebniprace.trin...

Kontaktní osoba

Petr Ondřej - Jednatel

Pavel Walaski - Jednatel

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.