• Detail firmy

WAGA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ručně vyráběné skleněné mísy, vázy, šperky, umělecké předměty a doplňky pro interiér.

Adresa

Málkov 10
267 01 Málkov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26512700

Výrobky, činnosti

Skleněné mísy

Kontaktní údaje

E-mail: robert.kaufman@waga.cz
WWW: www.sklo-interier.cz

Kontaktní osoba

Róbert Kaufman - Jednatel

Mobil: +420 603 251 650

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

ERTL GLAS s.r.o.

Výroba bezpečnostního a designového skla. Nabídka vrtání otvorů, řezání, frézování či opracování skel. Poskytování jednovrstvého bezpečnostního či vrstveného skla, designových produktů, bezpečnostního-izolačního skla s funkcí alarmu.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.