• Detail firmy

WADY CZ, s. r. o.

Základní popis

Hlavním cílem snažení naší společnosti je komplexní zabezpečení objektů již od instalace vjezdových bran a vrat do objektů, docházkové a vstupní systémy, bezpečnostní i ostatní fólie na skla, EZS.

Adresa

Chebská 60
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25234145
DIČ:  CZ25234145
  • Služby

Výrobky, činnosti

Datové sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 569 859
Fax: +420 353 563 433
E-mail: wady.cz@iol.cz
WWW: www.wady.cz

Kontaktní osoba

Petr Wadowski, st. - Jednatel

Petr Wadowski, ml. - Jednatel

Petr Wadowski - Jednatel

Mobil: +420 777 766 066
E-mail: wadycz@iol.cz
Další firmy v oboru

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.