• Detail firmy

W3M, s.r.o.

Základní popis

Firemní prezentace ke komerčním účelům Podpora neziskových organizací pomáháme v propagaci a realizaci webových projektů. Katalogy, e-shopy Zakázkové aplikace

Adresa

Chomýž 51
768 61 Chomýž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27713849
DIČ:  CZ27713849

Výrobky, činnosti

Nabídka tvorby webových stránek a webdesignu.

Nabídka tvorby webových stránek a webdesignu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@w3m.cz
WWW: w3m.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dvorník - Jednatel

Mobil: +420 604 153 845
WWW: www.w3m.cz

Jaromír Pohanka - Jednatel

Mobil: +420 731 177 187
E-mail: info@w3m.cz
Další firmy v oboru

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.