• Detail firmy

W. I. P. production

Základní popis

Léčivé nátěry jsou unikátním prostředkem v odstraňování virů, baktérií, spor, rakovinotvorných látek, dýmu, pachů a alergenů z ovzduší Vašeho bytu, kanceláře nebo veřejných prostorů.

Adresa

Lubina 408
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72080574

Výrobky, činnosti

Léčivé nátěry

- vhodné pro všechny interiéry, pro vnitřní fasády a interiéry, na střechy,pro biolaboratoře, nemocnice, školy a veřejné budovy a pro armádu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 171 057
E-mail: info@wipproduction.com
WWW: www.wipproduction.com
E-shop: www.lecive-natery.cz
Další firmy v oboru

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.