• Detail firmy

W. I. P. production

Základní popis

Léčivé nátěry jsou unikátním prostředkem v odstraňování virů, baktérií, spor, rakovinotvorných látek, dýmu, pachů a alergenů z ovzduší Vašeho bytu, kanceláře nebo veřejných prostorů.

Adresa

Lubina 408
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72080574

Výrobky, činnosti

Léčivé nátěry

- vhodné pro všechny interiéry, pro vnitřní fasády a interiéry, na střechy,pro biolaboratoře, nemocnice, školy a veřejné budovy a pro armádu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 171 057
E-mail: info@wipproduction.com
WWW: www.wipproduction.com
E-shop: www.lecive-natery.cz
Další firmy v oboru

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.