• Detail firmy

W HOSTING, s.r.o.

Základní popis

Virtuální servery, hosting, registrace domén, webhosting, vps, domény, virtuální privátní servery, dedikované servery, doména, registrace domény.

Adresa

Vlkova 22
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27259803
DIČ:  CZ27259803

Výrobky, činnosti

Virtuální servery, hosting, registrace domén

webhosting, vps, domény, virtuální privátní servery, dedikované servery, doména, registrace domény.

Kontaktní údaje

E-mail: info@webhosting.fm
WWW: www.webhosting.fm

Kontaktní osoba

Bc. Roman Pudil - Majitel

Telefon: +420 272 041 000
E-mail: info@webhosting.fm
Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.