• Detail firmy

Vzdušné stavby s.r.o

Základní popis

Komplexní zateplovací řešení. *Výměny plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří včetně montáže, zednického začištění, dodaní a montáže parapetu venkovních a vnitřních. Dále dodáváme a montujeme žaluzie rolety a sítě proti hmyzu.Střechy rovné.

Adresa

Těšínská 96/42
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28568427
DIČ:  CZ28568427

Výrobky, činnosti

Komplexní zateplovací řešení

Kontaktní údaje

Mobil: 733 638 897

Kontaktní osoba

Marek Volejníček - Jednatel

Mobil: 775 287 778
E-mail: info@vzdusne-stavby.cz
WWW: www.vzdusne-stavby.cz

Martin Herman - Jednatel

Pobočky

UMYJEM TO s.r.o.
Dobrovského 874/29
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.