• Detail firmy

Vzdělávání a rozvoj dospělých s.r.o.

Základní popis

Nabízíme firemní kurzy manažerských, obchodních a komunikačních dovedností, týmové spolupráce, tréninky, personální konzultace.

Adresa

Dělnická 884/41
735 64 Prostřední suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27816371

Výrobky, činnosti

firemní kurzy

manažerských, obchodních a komunikačních dovedností, týmové spolupráce, tréninky, personální konzultace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vard.cz
WWW: www.vard.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Radoslava Podaná - Jednatel

Telefon: +420 602 555 157
E-mail: radka@vard.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.