• Detail firmy

Vzdělávací ústav pro bezpečnostní strategie s.r.o.

Základní popis

VUBS s.r.o. poskytuje ucelené spektrum vzdělávacích služeb, které Vám zajistí dobrou orientaci v problematice řízení bezpečnostních rizik, včetně všech podstatných souvislostí organizačního, personálního, technologického a legislativního charakteru.

Adresa

Lidická 1879/48
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29311888
DIČ:  CZ29311888
  • Služby

Výrobky, činnosti

Certifikovaný kurz Konkurenční zpravodajství

Zaměřuje se na bezpečnostní politiku organizace, rizika souvisejících s konkurenčním bojem a strategickými informacemi, ochrana klíčových zaměstnanců.

Kontaktní údaje

E-mail: libensky@vubs.cz
WWW: www.vubs.cz

Kontaktní osoba

Martin Libenský

Mobil: +420 601 500 488
E-mail: libensky@vubs.cz
Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.