• Detail firmy

Výzkumný ústav pro farmacii a biochemii s.r.o.

Základní popis

VUFB, s.r.o. nabízí ucelené portfolio nástrojů pro zvyšování a další rozvoj odborné erudice a kompetencí specialistů a expertů pracujících ve farmaceutických a biomedicínských oborech, a to jak formou vzdělávání, tak přímými konzultacemi.

Adresa

Lidická 1879/48
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29311560
DIČ:  CZ29311560

Výrobky, činnosti

Poradenská a podpůrná činnost:

pro zajištění výroby, portfolio care, troubleshooting, zavádění systémů kvality, služby QP pro distribuci a výrobu léčivých přípravků atd.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.dohnal@vufb.org
WWW: www.vufb.org

Kontaktní osoba

Jiří Dohnal

Mobil: +420 602 292 245
E-mail: jiri.dohnal@vufb.org
Další firmy v oboru

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.