• Detail firmy

Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.

Základní popis

Společnost je autorizovaná, notifikovaná osoba, certifikační orgán, zkušební laboratoř ČIA, provádí certifikaci a zkoušení stavebních výrobků, atd...

Adresa

Pražská 810/16
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25052063
DIČ:  CZ25052063
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- posuzování shody a certifikace stavebních výrobků k technickým požadavkům, stavebních výrobků, zkoušení stavebních výrobků, provádění auditních zkoušek, provádění kontrolních nebo přejímacích zkoušek při realizaci stavby, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 751 148
Telefon: +420 281 017 216
Mobil: +420 602 329 473
Fax: +420 281 017 241
E-mail: info@vups.cz
WWW: www.vups.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.