• Detail firmy

VÝTAHY Čelákovice s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní zajištění služeb v oblasti výtahů.

Adresa

Ul. Ruská 475
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25709739
DIČ:  CZ25709739

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní zajištění

služeb v oblasti výtahů.

Kontaktní údaje

Telefon: 326 991 094
Mobil: 604 574 488
Fax: 326 994 313
E-mail: vytahyevk@cbox.cz
E-mail: info@vytahy-celakovice.cz
WWW: www.vytahy-celakovice.cz

Kontaktní osoba

Jiří Krejčík - Jednatel

Pobočky

EXPRES VÝTAHY KREJČÍ
Ruská 475
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.