• Detail firmy

VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Základní popis

Výstavba a rekonstrukce venkovních sportovišť, realizujeme umělé sportovní povrchy, tenisová, fotbalová hřiště, multifunkční školní hřiště.

Adresa

Cvokařská 160/10
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27967638
DIČ:  CZ27967638

Výrobky, činnosti

Sportovní stavby a vybavení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 587 179
E-mail: info@vysspa.cz
WWW: www.vysspa.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Karásek - Jednatel

Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

Spolek sportovců v areálu zdraví

Provozujeme různé druhy sportů, jako jsou volejbal, florbal, ping pong, stolní tenis, badminton a fotbal. V naší sportovní hale ve Velkých Losinách si můžete užít kompletní sportovní vyžití. Pro všechny zájem o pravidelné návštěvy nabízíme výhodné členství. Těšíme se na Vás.