• Detail firmy

Vyšší odborná škola ČSTV, s.r.o.

Základní popis

Vyšší odborná škola poskytuje obor Management tělesné výchovy a sportu v denní a dálkové formě studia, délka vzdělávacího programu: 3 roky denní forma, 4 roky dálkově, diplomovaný specialista (Dis.), vysvědčení o absolutoriu, diplom absolventa, atd..

Adresa

Zátopkova 100/2
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27182789
Rok založení:  2004
Počet zaměstnanců:  6
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- škola v denní a dálkové formě studia, vysvědčení o absolutoriu, diplom - diplomovaný specialista (Dis.). vyšší odborné, bakalářské studium na VŠ.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 017 351
Telefon: +420 233 017 315
Mobil: +420 737 218 595
E-mail: vos.study@cstv.cz
E-mail: info@vos-cstv.cz
WWW: www.vos-cstv.cz

Kontaktní osoba

Eva Mištinová

Mobil: +420 733 653 334
E-mail: eva.mistinova@vos-cstv.cz

PaedDr. Jan Hejma - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B.I.D. services s.r.o.

Zaměřujeme se na pořádání odborných konferencí a seminářů. Specializujeme se na obory jako je energetika, infrastruktura, finance, veřejný sektor a legislativa. Poskytujeme právní, účetní, daňový servis a administrativní služby.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.