• Detail firmy

Výrobní a obchodní podnik HANA CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou z plastů a plexiskla. Dodáváme stojánky, cenovky, visačky, různé zásobníky, cedulky a další výroby z plastů. Prodáváme kancelářské vybavení - řezačky, vazače, laminátory, skartovačky, sešívačky a děrovačky.

Adresa

Lesní 2116/57
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26814218
DIČ:  CZ26814218
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba z plastů a plexiskla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 715 510
Telefon: +420 556 708 879
Fax: +420 556 715 512
E-mail: info@hanavop.cz
WWW: www.hanavop.cz

Kontaktní osoba

Antonín Václavík - Jednatel

Jana Václavíková - Jednatel

Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.