Výroba odolných plastových produktů

Základní popis

Zabýváme se výrobou celoplastových laboratorních digestoří, odolného nábytku, skeletů a krytů z materiálů PE, PP, PVC a PVDF. Nabízíme výrobu a prodej chemických boxů, nahřívacích lázní, mycích boxů, mycích stolů, odsávacích skříní, pracovních pultů a stolů či kontejnerů.

Výrobky, činnosti

Laboratorní digestoře
Vyrábíme celoplastové laboratorní digestoře, chemické boxy a další vybavení laboratoří odolným plastovým nábytkem.

Chemické boxy
Zařízení umožňuje práci s koncentrovanými kyselinami, louhy, žíravinami. Proces probíhá ve vanách, které jsou vyrobeny podle charakteru médií. Počet van, velikost,ohřev, chlazení, probublávání, proudění, oplachování, atd.

Leptací boxy
Leptací box umožňuje práci s koncentrovanými kyselinami, louhy, žíravinami. Proces probíhá ve vanách, které jsou vyrobeny podle charakteru médií. Počet van, velikost, ohřev, chlazení, probublávání, proudění, oplachování atd.

Procesní vany
Typ procesní vany a její provedení se mění podle charakteru médií a procesu, který má probíhat, ohřev, chlazení, probublávání, proudění, oplachování atd. Používané materiály: PE, PP, FRPP, PVDF, PVC FM4910 – Takiron, CORZAN.

Výrobní linky
Chemické boxy, laboratorní digestoře je možné dle potřeby kombinovat a provázat. Pracovní plocha je ve výrobní lince průchozí a umožňuje operátorovi manipulovat z výrobkem bez nutnosti opustit pracovní plochu v celé části linky.

Laboratorní nábytek
Laboratorní nábytek je specifikován dle potřeby zákazníka přesně na míru. Použití: speciální nábytek do čistých a agresivních procesů. Ukládání čistidel, chemikálií, atd. Používané materiály: PE, PP, FRPP, PVDF, PVC FM4910 – Takiron, CORZAN.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz