• Detail firmy

Daniel Linhart

Základní popis

Vyrábíme zakázkový nábytek, kuchyně na míru, vestavěné skříně a atypický nábytek. Realizujeme vybavení ordinací, lékáren, škol, školek a studoven. Návrh atypického nábytku. Konzultace zaměření a počítačové návrhy.

Adresa

Dolní náměstí 73
330 33 Město Touškov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73386871
DIČ:  CZ7411152078

Výrobky, činnosti

Vyrábíme zakázkový nábytek, kuchyně na míru

Vyrábíme zakázkový nábytek, kuchyně na míru, vestavěné skříně a atypický nábytek. Realizujeme vybavení ordinací, lékáren, škol, školek a studoven.

Kontaktní údaje

E-mail: dan.linhart@seznam.cz

Kontaktní osoba

Daniel Linhart - Majitel

Mobil: 723 032 110
Další firmy v oboru

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

MILAN KUBÁT

Zabýváme se výrobou kompletního interiérového i zahradního nábytku. Nabízíme schodiště, okna, dveře, altány, přístřešky, venkovní terasy či srubový nábytek. Garantujeme vysoce kvalitní služby za velice rozumné ceny.

Truhlářství - Irena Stručková

Firma nabízí truhlářské práce. Výroba nábytku na zakázku, například komody, skříně, postele, stoly, stolky pod PC/TV, dětské pokoje, obývací stěny. Dále vyrábíme kuchyňské linky.