• Detail firmy

Výměníky s.r.o

Základní popis

Dodává výměníky tepla pro topení, ohřev užitkové vody, chlazení, solární systémy... Během let se záběr rozšířil i na výměníky pro ohřev bazénů, nerezové nádrže a v poslední době i na tepelná čerpadla.

Adresa

Dobronická 1257
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27212068
DIČ:  CZ27212068
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- navrhování a prodej výměníků pájených i rozebiratelných. Dodává výměníky tepla pro topení, ohřev užitkové vody, chlazení, solární systémy...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 112 826
Fax: +420 261 112 825
E-mail: info@vymeniky.cz
WWW: www.vymeniky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Pekárek - Jednatel

Ing. Hana Suchánková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.