• Detail firmy

VÝHLED spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se tvorbou internetových stránek s následným zajištěním hostingu a zarezervováním domény. Dále nabízíme vývoj software pro operační systémy M

Adresa

Vostrovská 260/40
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25620355

Výrobky, činnosti

Tvorba internetových stránek, zajištění hostingu.

Zabýváme se tvorbou internetových stránek s následným zajištěním hostingu a zarezervováním domény. Dále nabízíme vývoj software pro operační systémy Microsoft Windows a Linux na zakázku. Poskytujeme počítačové poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 634 131
E-mail: vyhled@vyhled.com
WWW: www.vyhled.com

Kontaktní osoba

Ing. Pavlína Pikousová - Jednatel

Mobil: +420 603 217 104
Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.