• Detail firmy

VÝFUKY TYLL s.r.o.

Základní popis

Společnost TYLL se zabývá výrobou a distribucí výfuků. Stěžejní postavení v odbytu a ve výrobě zaujímají výfukové systémy na vozy Škoda.

Adresa

Nebovidy 155
280 02 Nebovidy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24723037

Výrobky, činnosti

Výfuky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 761 818
E-mail: tyll@vyfuky-tyll.cz
WWW: www.vyfuky-tyll.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Tyll - Jednatel

Martina Tyllová - Jednatel

Ing. Martin Liebl, MBA - Generální ředitel

Mobil: +420 603 846 904
E-mail: liebl@vyfuky-tyll.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Výroba výfuků - Tyll Alexandr
Nebovidy 119
281 21 Červené Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.