• Detail firmy

VYFIKO, s.r.o.

Základní popis

Rekonstrukce balkonového zábradlí pro panelové domy. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, haly, vrata, čekárny, lávky, markýzy, mříže, ploty, interiérové i exteriérové schodiště, vstupní rondele, brány, branky, vrata - pojezdová, nesená, sekční..

Adresa

Skladištní 1860/4
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25475321
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce balkonového zábradlí pro panelové dom

Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, haly, vrata, čekárny, lávky, markýzy, mříže, ploty....

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 418 340
E-mail: fidrant@vyfiko.cz
WWW: www.vyfiko.cz

Kontaktní osoba

Václav Ing. Fidrant - Jednatel

Mobil: +420 737 418 340
Další firmy v oboru

Stellis, s.r.o.

Nabízíme abrazivní vodní řezání, řezání čistým vodním paprskem a mikrořezací technologií. Zajišťujeme i konvenční třískové obrábění na CNC soustruhu a CNC frézovacím centru.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.