• Detail firmy

Vydavatelství Taurus, s.r.o.

Základní popis

Vydavatelská a nakladatelská činnost. Vydávání časopisu Easyriders. Nabídka služeb v oblasti reklamy, marketingu a grafických prací.

Adresa

Přeloučská 252
530 06 Staré Čívice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27460924

Výrobky, činnosti

Vydavatelská činnost

Kontaktní údaje

E-mail: easyriders@etaurus.cz
WWW: www.easyriders.cz

Kontaktní osoba

Pavel Růžek - Jednatel

Simona Růžková Škreptáčová - Jednatel

Mobil: +420 603 165 910
Další firmy v oboru

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.