• Detail firmy

Východočeská tiskárna spol. s r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se převážně na tisk a dokončující zpracování časopisů, brožur, katalogů a knih v měkkých i tuhých vazbách, plakátů, letáků, manuálů ...

Adresa

Husovo náměstí 54
533 04 Sezemice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60933496

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 812 111
Mobil: +420 777 798 180
Fax: +420 466 812 110
E-mail: vct@vct.cz
WWW: www.vct.cz

Kontaktní osoba

Ing. Evžen Korbel - Jednatel

E-mail: korbel@vct.cz

Petr Fryč - Jednatel

Mobil: +420 777 555 503
Další firmy v oboru

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.