• Detail firmy

Výborná varianta s.r.o.

Základní popis

Nabídka outsourcingu IT, kompletního servisu počítačů, oprav notebooků, iPhonů a iPadů, tvorby a správy počítačových sítí.

Adresa

V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28489934
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka outsourcingu IT, kompletního servis

Nabídka outsourcingu IT, kompletního servisu počítačů, oprav notebooků, iPhonů a iPadů, tvorby a správy počítačových sítí.

Kontaktní údaje

E-mail: mail@vyborny-servis.cz
WWW: www.vyborny-servis.cz

Kontaktní osoba

PETR KURSIN - Jednatel

Mobil: +420 773 578 800
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.