• Detail firmy

VV Promotion s. r. o.

Základní popis

Zaměřujeme se převážně na tematické akce/eventy. Nabízíme vše od zajištění programu po pronájmy kostýmů, techniky, jevišť atp. až po konzultace a doporučení vhodných prostor. Vizitkou naší práce jsou pozitivní reference velkých a nadnárodních firem.

Adresa

Rybná 716/24
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28296265
DIČ:  CZ28296265
  • Služby

Výrobky, činnosti

Teambuilding, prožitkové akce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vvpromotion.cz
WWW: www.vecirkyprofirmy.cz
WWW: www.vvpromotion.cz

Kontaktní osoba

Michal Palánek - Jednatel

Telefon: 733 700 672
Mobil: +420 603 796 667
E-mail: info@vvpromotion.cz
WWW: www.vvpromotion.cz
Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Restaurant - Oldies music club FIČÁK

Provozujeme Oldie´s music club. Pořádáme swingové večery, hrajeme hity osmdesátých let. Můžete využít i služeb našeho restauračního zařízení - v nabídce máme chuťovky k pivu, burgery, steaky i dezerty nebo zmrzlinové poháry.