• Detail firmy

VUPEK-ECONOMY spol. s r.o.

Základní popis

Provádění analýz a prognóz energetického hospodářství. Specializujeme se na podnikatelské poradenství pro podniky nebo společnosti v oblasti paliv.

Adresa

Kolářova 1681/5
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43005764

Výrobky, činnosti

Provádění analýz a prognóz energ.o hospodářství

Provádění analýz a prognóz energetického hospodářství. Specializujeme se na podnikatelské poradenství pro podniky nebo společnosti v oblasti paliv a energetiky. Nabízíme vědecko-technický rozvoj v palivech a energetice.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 312 797
Telefon: +420 222 312 996
Fax: +42 024 723 551
E-mail: vupek@vupek.cz
WWW: www.vupek.cz

Kontaktní osoba

Ing. LADISLAV PELCL - Jednatel

Ing. JAN FILIPOVSKÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.