• Detail firmy

VST Engineering, spol. s r.o.

Základní popis

Zabezpečení průmyslových zařízení proti výbuchu a kolejových vozidel proti požáru. Výroba membrán, protiexplozních klapek a pojistek.

Adresa

Staré Hradiště 123
533 52 Staré Hradiště u Pardubic

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25264087
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výroba zabezpečení

Zabezpečení průmyslových zařízení proti výbuchu a kolejových vozidel proti požáru. Výroba membrán, protiexplozních klapek a pojistek.

Kontaktní údaje

Telefon: 464 646 414
Mobil: 775 999 762
Fax: 464 646 415
E-mail: vst@vst.cz
WWW: www.vst.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Vlček - Jednatel

Ing. Libor Žíla - Jednatel

Mobil: +420 775 999 760
Další firmy v oboru

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.