• Detail firmy

VST Engineering, spol. s r.o.

Základní popis

Zabezpečení průmyslových zařízení proti výbuchu a kolejových vozidel proti požáru. Výroba membrán, protiexplozních klapek a pojistek.

Adresa

Staré Hradiště 123
533 52 Staré Hradiště u Pardubic

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25264087
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výroba zabezpečení

Zabezpečení průmyslových zařízení proti výbuchu a kolejových vozidel proti požáru. Výroba membrán, protiexplozních klapek a pojistek.

Kontaktní údaje

Telefon: 464 646 414
Mobil: 775 999 762
Fax: 464 646 415
E-mail: vst@vst.cz
WWW: www.vst.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Vlček - Jednatel

Ing. Libor Žíla - Jednatel

Mobil: +420 775 999 760
Další firmy v oboru

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!