• Detail firmy

VSM, spol. s.r.o.

Základní popis

Prodej, výkup, instalace a servis nových i použitých registračních pokladen, spotřební materiál. Na pokladny a pokladní systémy značek Casio, CHD, Sencor poskytujeme pozáruční servis. Jednodušší poruchy i telefonicky. Dodáváme novinku brýle CLIC.

Adresa

Havlínova 1098/10
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43870716

Výrobky, činnosti

Dodáváme spotřební materiál.

Provádíme prodej, výkup, instalace a servis nových i použitých registračních pokladen. Na pokladny a pokladní systémy značek Casio, CHD.

Kontaktní osoba

Bohumír Kačírek - Jednatel

Telefon: +420 284 821 501
E-mail: casio@pokladnyvsm.cz
WWW: www.pokladnyvsm.cz

Jiří Kůrka - Jednatel

Mobil: +420 602 829 669
Další firmy v oboru

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

DOMONA spol. s r.o.

Nabízíme kompletní vybavení obchodů a prodejen, jako jsou prodejní regály a pulty, prosklené vitríny na soklu, pokladní boxy a další zařízení

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.