• Detail firmy

VSHosting s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme managed servery, dedikované servery, serverhousing a webhosting stovkám velkých internetových projektů v profesionálním datacentru provozovaném dle standardu TIER 3+. Garance nonstop podpory senior administrátory přímo v datacentru.

Adresa

Tiskařská 257/10
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61505455
  • Služby

Výrobky, činnosti

Managed server

je vhodný pro e-shopy a vysoce zatížené servery. Je to plně administrovaný server, kdy se staráme o provoz, stabilitu a zabezpečení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 246 035 835
E-mail: obchod@vshosting.cz
WWW: www.vshosting.cz

Kontaktní osoba

Damir Špoljarič - Jednatel

Jan Martinů - Jednatel

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.