• Detail firmy

VŠECHNYDOMY.CZ

Základní popis

Projekty a studie rodinných domů. Provoz katalogu rodinných domů na českém trhu. Rodinné domy, stavební projekty, typové domy, katalog domů, časopisy o bydlení, o domech, rodinné domy na klíč, vzorové domy

Adresa

Libomyšl 43
267 23 Libomyšl

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27877256

Výrobky, činnosti

Projekty a studie rodinných domů. Provoz katalogu

Projekty a studie rodinných domů. Provoz katalogu rodinných domů na českém trhu. Rodinné domy, stavební projekty, typové domy, katalog domů, časopisy

Kontaktní údaje

E-mail: info@vsechnydomy.cz
WWW: www.vsechnydomy.cz

Kontaktní osoba

Michal Babor - Jednatel

Telefon: 311 537 272
E-mail: info@vsechnydomy.cz

Radek Beneš - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.