• Detail firmy

VS elektro komplet s.r.o.

Základní popis

Realizujeme veškeré elektroinstalace včetně oprav, údržby a projektové dokumentace. Montujeme elektronické zabezpečovací a protipožární systémy (EZS,

Adresa

Rudolfovská tř. 464/103
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28135121

Výrobky, činnosti

Realizujeme veškeré elektroinstalace včetně oprav

Realizujeme veškeré elektroinstalace včetně oprav, údržby a projektové dokumentace. Montujeme elektronické zabezpečovací a protipožární systémy (EZS, EPS, PCO), docházkové systémy, kamerové systémy, parkovací a vjezdové systémy, centrální vysavače.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 780 076
E-mail: srbeny@vselektrokomplet.cz
WWW: www.vselektrokomplet.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Srbený - Jednatel

Mobil: +420 606 380 708
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

Milan Dvořák - Elektro a revize

Provádíme kompletní elektroinstalační práce. Naší specializací jsou montáže, opravy a revize elektrických zařízení do 1000 V. Zpracujeme projektovou dokumentaci, další technické a poradenské služby v oblasti elektrických instalací, odstraníme závady vyplývající z elektronických revizí. Obraťte se na nás, naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci odvedou kvalitní práci, určitě budete spokojeni.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.