Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Vrtání studní Prokš

Výrobky, činnosti

Vrtné práce - vrtání studní
Provádíme veškeré vrtné práce. Naší specializací je vrtání studní. Hledáte-li odborníka na realizaci studny, kontaktujte nás. Díky vrtné technice, kterou disponujeme, vám studnu vyhloubíme během jednoho dne, a to i bez přímého přístupu k místu vrtu.

Dodávka a montáže ponorných čerpadel
Dodáváme a montujeme ponorná čerpadla. Máme široký sortiment čerpací techniky pro nejrůznější typy studní. V případě zájmu vám s výběrem vhodného ponorného čerpadla rádi poradíme a poté jej odborně a bezchybně namontujeme. O vše se postaráme.

Vrty pro tepelná čerpadla
Realizujeme vrty pro tepelná čerpadla. Díky tepelnému čerpadlu bude vaše vytápění ekonomické a ekologické zároveň. Chcete vytápět moderně a ušetřit na výdajích za teplo? Využijte našich služeb. Vrty provádíme rychle, bezpečně a za příznivé ceny.

Úpravny vod na všechny typy znečištění
Nabízíme úpravny vod na všechny typy znečištění. Požadavky zákazníků řešíme individuálně, s konkrétními požadavky se nás obracejte prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Hydrogeologické posouzení, hydrogeologický projekt
Zabýváme se hydrogeologickým posouzením a hydrogeologickými projekty. Uvažujete o vyhloubení studny nebo vyhloubení vrtu pro ponorné čerpadlo? Potřebujete pomoct s projektovou dokumentaci či povolením? Vše zajistíme za vás.

Zpět na www.abc.cz