• Detail firmy

VROS stavební s.r.o.

Základní popis

Provozujeme stavební firmu,nabízíme zednické, zemní a výkopové, izolační i zateplovací práce

Adresa

Radkov 85
588 56 Radkov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27317200

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: r.vopelka@seznam.cz
WWW: www.stavbyvros.cz

Kontaktní osoba

ROSTISLAV VOPELKA - Jednatel

Mobil: +420 724 780 466
Další firmy v oboru

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.