• Detail firmy

Vratislav Paul

Základní popis

Naše firma provádí výrobu prodej a odbornou montáž stavebních klempířských prvků. Je možné si u nás zakoupit kolena, háky, žlaby,svodové roury,závětrné lišty a jiné doplňky na vaší stavbu.

Adresa

Erbenova 404
378 06 Suchdol nad Lužnicí

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41895983

Výrobky, činnosti

Klempířství a zakázková výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 781 752
E-mail: webmaster@klempo.net
E-mail: www.klemko.net/

Kontaktní osoba

Vratislav Paul - Majitel

Mobil: +420 607 658 948
Další firmy v oboru

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.