• Detail firmy

Vratislav Paťava

Základní popis

Zájezdy, last minute, first minute, letenky.

Adresa

Ústí 167
755 01 Ústí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64071022
DIČ:  CZ7104185858

Výrobky, činnosti

Cestovní agentura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 429 754
E-mail: info@derex.cz
WWW: www.derex.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Paťava - Majitel

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.

Hana Hašková

Cestovní agentura ORCHIDEA nabízí zájezdy do celého světa od cca 200 CK, pobytové i poznávací, vlastní dopravou, autobusem nebo letecky do celého světa, levné letenky, eurovíkendy nebo lázeňské pobyty, cestovní pojištění. Na požádání Vám sestavíme a zajistíme zájezd dle Vašeho přání jak pro jednotlivce tak pro kolektivy. V cestovním ruchu pracujeme již 20 let.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.