• Detail firmy

VRATISLAV NOVÝ

Základní popis

Zajišťuji zhodnocení Vašich finančních prostředků a pojištění Vaší životní úrovně.

Adresa

Stupno 278
338 24 Břasy

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74736183
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autopojištění

-Nejširší pokrytí škodných událostí oproti konkurenci. -Asisteční služby nejen v ČR, ale celé EU. -Hlášení škodné události online. -Rychlá likvidita. -Přepočet Vaší stávající smlouvy ZDARMA!

Kontaktní údaje

E-mail: vratislav.novy@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Nový - Majitel

Mobil: +420 720 141 326
E-mail: vratislav.novy@seznam.cz
Další firmy v oboru

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.