• Detail firmy

Vratislav Němeček

Základní popis

Návrhy, výroba a montáže atypického nábytku. Kuchyňské linky včetně spotřebičů, vestavné skříně, nábytek do prodejen, kanceláří a barů

Adresa

Milady Horákové 1737/5
500 06 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68218788

Výrobky, činnosti

Návrhy, výroba a montáže atypického nábytku

Návrhy, výroba a montáže atypického nábytku. Kuchyňské linky včetně spotřebičů, vestavné skříně, nábytek do prodejen, kanceláří a barů

Kontaktní osoba

Vratislav Němeček - Jednatel

Mobil: +420 603 917 274
E-mail: naatyp@seznam.cz
WWW: www.naatyp.eu
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

USŁUGI STOLARSKIE OLDREW Olejnik Andrzej

Naše firma nabízí širokou škálu služeb truhlářství. Děláme svou práci s vášní, takže naše výrobky jsou jedinečné a zvláštní.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.