• Detail firmy

Vratislav Hasal

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce kompaktním otočným bagrem Komatsu se základní lžící o šířce 80 cm a svahovou naklápěcí lžící o šířce 140 cm.

Adresa

U plynárny 40/7
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16461401
DIČ:  CZ5711220548
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní a výkopové práce kompaktním otočný

bagrem Komatsu se základní lžící o šířce 80 cm a svahovou naklápěcí lžící o šířce 140 cm.

Kontaktní údaje

E-mail: hasal.radek@volny.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Hasal - Majitel

Mobil: 607 507 041
Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.