• Detail firmy

VRATISLAV APPL

Základní popis

Jsme česká firma zabývající se opravami plastů, vzhledovými opravami vozidel (opravy poškozených palubních desek, propálených sedaček), výměnou, opravami a tonováním autoskel, čištěním autointerierů, leštěním autolaků a údržbou firemních autoparků.

Adresa

Bratří Štefanů 494
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62702319
DIČ:  CZ7609263101
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy všech typů plastů

Svařujeme a lepíme plastové autodíly, součástky zahradní techniky, bazénové příslušenství, domácí spotřebiče a jiné plastové díly.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 479 818
Mobil: +420 604 265 973
E-mail: v.appl@email.cz
WWW: www.autodilna-hk.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Appl - Majitel

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.