• Detail firmy

VRATA NOVÁK s.r.o.

Základní popis

Vratová technika - prodáváme průmyslová vrata, garážová vrata, sekční vrata, rolovací vrata, posuvná vrata, výklopná vrata, křídlová vrata, protipožární vrata, brány nesené, brány posuvné, závory a pohony. Dále nabízíme hydraulické a sklopné můstky.

Adresa

Rychnov nad Kněžnou-Dlouhá Ves 95
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26012685
DIČ:  CZ26012685

Výrobky, činnosti

Vrata

- průmyslová, garážová, sekční, rolovací, posuvná, výklopná, křídlová..

Kontaktní údaje

Telefon: +420 494 533 753
E-mail: vratanovak@vratanovak.cz
WWW: www.vratanovak.cz
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.