• Detail firmy

Vraník s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá protektorováním osobních, dodávkových, sportovních a off road pneu a dalšími službami jako servis.

Adresa

Trnava 23
763 18 Trnava

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26238861
DIČ:  CZ26238861
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- protektorováním osobních, dodávkových, sportovních a off road pneu, protektorováním nákladních pneu technologií za studena i za tepla, prodejem nových osobních, dodávkových, nákladních a traktorových pneu.

Kontaktní osoba

Luděk Vraník - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.