• Detail firmy

VRAMAT CZ, s.r.o

Základní popis

Provoz skládky inertních materiálů. Těžba a prodej štěrkopísků i kameniva, písku na betony, zdění, omítky a zásypy.

Adresa

V Poustkách 7
252 65 Tursko

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29127840

Výrobky, činnosti

Kamenivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 521 030
E-mail: vramat@seznam.cz
WWW: www.piskovna-libcice.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Matoušek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Vratislav Matoušek
V Poustkách 7
252 65 Tursko

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.